Zrzavý Jan (Vadín 1890 - 1977 Praha)
Jitřenka, signováno a datováno vpravo nahoře Zrzavý 44, pastel/papír, 42,5 x 32 cm, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.000.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 200.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |